SlovenskýEnglishDeutsch

O nás

Vitajte

Naša spoločnosť SPORT NITRA s.r.o. sa zaoberá realizáciou výstavby vnútorných a vonkajších športových povrchov. Športové povrchy sú teda hlavnou oblasťou pôsobenia našej firmy.

Špecializujeme sa na stavebno-montážne práce spojené s výstavbou či rekonštrukciou ihrísk s umelým povrchom, tenisových a squashových kurtov, vonkajších tartanových povrchov vrátane atletických oválov a sektorov. Vykonávame aj montáž palubových a polyuretanových športových podláh a vybavenia telocviční či športových hál.

Nezabúdame ani na údržbu a starostlivosť o vonkajšie športové povrchy, kde využívame najmodernejšie mechanizmy určené na čistenie a údržbu umelého trávnika ako SandMatic B1505RC či SportChamp SC2.

Vzhľadom k tomu, že úzko spolupracujeme s projekčnou skupinou, ponúkame svoje služby aj pri vypracovaní projektovej dokumentácie. Postupujeme tak s Vami od projektu až po realizáciu, odpovedáme na Vaše otázky, prípadne pružne reagujeme na Vaše špecifické potreby.

Za posledné obdobie získala naša spoločnosť veľmi významné postavenie na trhu v oblasti výstavby futbalových ihrísk s umelými trávnikmi 3. generácie a multifunkčných ihrísk.

Veríme, že Vás naša ponuka osloví a rozhodnete sa využiť našich služieb.

S úctou
Ing. Roman MORAVČÍK
konateľ

Aktuality Archív aktualít »

2015-05-06 2 nové športoviská v Kežmarku

Základná škola Nižná brána má k dispozícii 2 nové športové...

2014-11-12 Pod Tatrami nové detské ihriská

Nové detské plochy boli vybudované na troch sídliskách v Poprade.


Partneri

JutaSMGTarkettESTC - EMEA Synthetic Turf Council